Partneři FloorMAX s.r.o.

Spolupracujeme se spolehlivými a prověřenými partnery, kteří dodávají vysoce kvalitní materiály na světové úrovni.


Sika CZ, s.r.o.

www.sika.cz

Společnost Sika působí celosvětově v oboru speciální stavební a průmyslové chemie. Je technologickým lídrem v oblasti hydroizolací, lepení, tmelení, zesilování a ochraně nosných konstrukcí v průmyslu a stavebnictví. Je významným dodavatelem dekorativních a průmyslových podlah včetně potravinářského průmyslu. Materiál Sikafloor PurCem od společnosti Sika je skvělým produktem pro realizaci podlah v potravinářských provozech.

TOPSTONE s.r.o.

stavebnichemie.topstone.cz

Společnot TOPSTONE s.r.o. je tvůrcem a výrobcem patentovaného systému kamínkových povrchů a stavební chemie, působící na českém, evropském a světovém trhu již od roku 1996.

Divize stavební chemie nabízí špičkové technologie vysoce estetických průmyslových podlah vysokých technických parametrů.

V široké nabídce jsou technologie litých a nátěrových epoxidových bezrozpouštědlových pryskyřic, čirých epoxidových laků včetně dekorativních povrchů.

MFC – Morfico s.r.o.

www.morfico.cz

Společnost MFC – MORFICO s.r.o. byla založena v roce 1991. Specializuje se na povrchové úpravy průmyslových betonových podlah a ploch. Po dobu svého působení firma získala významné postavení na stavebním trhu, zejména díky častému zavádění nových, progresivních technologií. Bohaté zkušenosti, získané v zahraničí, firma uplatnila při vývoji vlastních materiálů z tuzemských surovin, které jsou zárukou vysoké kvality. MFC Morfico postupně přešla od aplikací k výrobě a prodeji stavebních materiálů.

MAPEI s.r.o.

www.mapei.cz

Firma Mapei, založená v roce 1937 v Miláně, je v současnosti předním světovým výrobcem lepicích tmelů a chemických výrobků pro stavebnictví. Skupinu Mapei tvoří v současnosti 65 poboček s 62 výrobními závody, které působí na pěti kontinentech ve 30 zemích světa, z nichž každá je vybavena laboratoří kontroly jakosti. Kromě toho Mapei vytvořila síť obchodně-technických kanceláří ve všech významných zemích světa a nabízí hodnotný technický servis, který oceňují především projektanti, ale i profesionální realizační firmy.